O spółce

Prawo, administracja i marketing dla medycyny
prawo, administracja i marketing dla prywatnych gabinetów i podmiotów leczniczych

Jesteśmy jedną z niewielu firm zajmujących się obsługą prawą i administracyjną wyłącznie podmiotów leczniczych i praktyk lekarskich. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, choć coraz częściej naszymi klientami zostają podmioty z innych rejonów Polski. Współpracujemy ze specjalistami posiadającymi bogate doświadczenie na rynku usług medycznych. Szeroki zakres oferowanych przez nas świadczeń jest odpowiedzią na coraz wyższe oczekiwania, jakie stawiają przed nami klienci.

czytaj więcej

Nasz zespół

Nasz zespół składa się jedynie z osób, które zawodowo związane są z branżą medyczną

Bartłomiej Nowak

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Współzałożyciel i prezes Leximed – spółki świadczącej usługi z zakresu prawa i administracji w medycynie. Współzałożyciel i menadżer dwóch podmiotów leczniczych. Od wielu lat jest związany zawodowo z Okręgową Izbą Lekarską w Łodzi.

czytaj więcej

Amadeusz Małolepszy

Adwokat

W 2008 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W praktyce zawodowej zajmuje się prowadzeniem spraw karnych i cywilnych reprezentując w nich m.in. lekarzy oraz lekarzy dentystów.

czytaj więcej

Jadwiga Kozińska

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy z 25 letnim prawem wykonywania zawodu i jeszcze dłuższym stażem głównego księgowego. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

czytaj więcej

Nasza misja

Czas lekarza jest najważniejszy
Nasza misja

Czas lekarza jest najważniejszy

Aby Lekarz Leczył

Nasza oferta skierowana jest głównie do lekarza-przedsiębiorcy. Ułatwiamy lekarzowi skupienie się na pacjencie odciążając go poprzez świadczenie usług z zakresu prawa, administracji oraz marketingu.

Wizja

Pragniemy stać się miejscem, o którym będzie się mówiło, że jest przyjazne lekarzowi, które będzie polecane, ale przede wszystkim chcemy pozytywnie zaskakiwać poziomem naszych usług. Naszą pozycję osiągniemy dzięki ustawicznemu budowaniu wzajemnego zaufania oraz dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

Odpowiedzialność społeczna

Naszą filozofią jest nie tylko tworzenie trwałej relacji z lekarzem, ale również kreowanie pozytywnego wizerunku środowiska lekarskiego. Wierzymy, że dzięki naszym wysiłkom lekarz będzie miał więcej energii i czasu dla pacjenta, co przełoży się na dobro nas wszystkich.

Misja

Poprawienie kondycji podmiotów leczniczych poprzez przeniesienie na nasze barki pozamedycznych obowiązków lekarza.